Aksion i befasishëm/ Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, disa të shoqëruar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një operacion blitz në disa zona të qytetit. Aksioni i befasishëm ka  tërhequr edhe vëmendjen e banorëve.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se operacioni ka pasur si synim goditjen e lokaleve ku zhvillohet aktiviteti i paligjshëm i lojërave të fatit.

Disa persona janë shoqëruar në komisariat ndërkohë që operacioni është duke vijuar.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Shtetit lidhur me aksionin e mbrëmjes së sotme.


Të fundit

Aksion i befasishëm/ Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, disa të shoqëruar

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një operacion blitz në disa zona...

Baton Haxhiu: Berisha sot ka mbajtur tubim kundër SHBA

Analisti Baton Haxhiu tha se takimi që Sali Berisha mbajti sot ishte një tubim kundër SHBA. Ndërsa ka folur lidhur me përjashtimin e PD...

Brenda 2 vitesh përfundon Unaza e Madhe në Tiranë, ministrja Balluku prezanton projektet e mandatit të tretë

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku ka njoftuar një sërë projektesh që priten të konkludohen por edhe disa të tjera që do të nisin në...

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin qeveritar të Suedisë në muzikë

Dafina Zeqiri njihet nga të gjithë si këngëtare shqiptare, por ajo është po aq e njohur dhe e pëlqyer edhe në Suedi, vendi ku...

Gazment Bardhi zbulon “përballjen” e Bashës me amerikanët: Ja pasojat që do kishim nëse nuk do largonim Berishën

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha në emisionin OPEN në Top Channel, se largimi i Sali Berishës nga PD ishte vendimi më...

Lajme të tjera

Web TV