Ambulanca mbërrin në Kuvend, deputetja e PS shfaq probleme shëndetësore

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një deputete nuk është ndjerë mirë në sallën e Kuvendit, në nisje të fazës së dytë të seancës plenare.

Mësohet se nuk është ndjerë mirë deputetja e PS në Lushnjë, Tatiana Piro, e cila ka shfaqur probleme me tensionin.

Ndërkohë ajo që vihet re është se një infermier që futet për t’i dhënë ndihmën e parë në ambientet e Kuvendit është pa maskë.


Të fundit

Balluku: Brenda 24 muajve përfundon Unaza e Madhe e Tiranës!

Infrastruktura vijon të jetë një nga pikat e rëndësishme në programin e qeverisë 'Rama 3', ku synimet për të...

Gratë afgane kundër talebanëve/ Rebelimi: Nuk duan shaminë e zezë, por rrobat e tyre shumëngjyrëshe

Në mediat sociale, gratë afgane po rebelohen kundër talebanëve dhe imponimit të mantelit nga koka tek këmbët. Ato duan të veshin rrobat e kulturës...

Ambulanca mbërrin në Kuvend, deputetja e PS shfaq probleme shëndetësore

Një deputete nuk është ndjerë mirë në sallën e Kuvendit, në nisje të fazës së dytë të seancës plenare. Mësohet se nuk është ndjerë mirë...

Barcelona e vogël, Mateus: Bajerni presion mbytës

Lotar Matues ishte i befasuar nga paraqitja e skuadrës gjermane në Barcelonë. Ish-legjenda e Bajernit tha për “Sky Sport” se skuadra e Nagelsmanit bëri...

LOLITA, 66 vjet nga botimi i romanit “të neveritshëm”

Në vitin 1955, u publikua një nga veprat më të bukura e të diskutueshme në gjuhën angleze. I quajtur “i pështirë”, “i neveritshëm” dhe...

Lajme të tjera

Web TV