E rëndë/ Kamioni përplas shqiptarin në Greqi, ndërron jetë i riu

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident me makinë në Greqi. Aksidenti i rëndë ndodhi në orët e para të së mërkurës në Livadia të Greqisë.

Mediat helene raportojnë se 32-vjeçari shqiptar ishte duke udhëtuar me makinë në drejtim të qytetit Thiva, kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pjesën e pasme të një kamioni.

Thuhet se përplasja ka qenë shumë e fortë, sa që është dashur ndërhyrja e forcave të zjarrfikëses me qëllim nxjerrjen e shqiptarit të plagosur prej mjetit, ndërsa ai ka humbur jetën në spital.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit në fjalë, ndërsa policia po heton.

 


Të fundit

E rëndë/ Kamioni përplas shqiptarin në Greqi, ndërron jetë i riu

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident me makinë në Greqi. Aksidenti i rëndë ndodhi në orët...

Vranësira në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë do të ndikohet nga kalime vranësirash të lehta në pjesën e parë të ditës, e më pas gjatë orëve të pasdites pritet...

Zbardhet programi i qeverisë “Rama 3”, ku do fokusohet mandati 4-vjeçar

Nga Fernada Cenko Një ditë para se të marrë votëbesimin në Parlament qeveria Rama ka shpallur programin e saj të ndarë në disa pika. Gjatë...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shtator 2021

DASHI Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt nesër do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione...

Lajme të tjera

Web TV