Shpërthen bombola e gazit në Devoll, përfshihet nga flakët banesa e të moshuarit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një banesë në fshatin Cangonj në Devoll këtë pasdite është përfshirë nga flakët. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi.

Nga informacionet paraprake mësohet se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Banesa mësohet se është në pronësi të një të moshuari i cili jetonte i vetëm.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit të cilët po punojnë për neutralizimin e flakëve.


Të fundit

Shpërthen bombola e gazit në Devoll, përfshihet nga flakët banesa e të moshuarit

Një banesë në fshatin Cangonj në Devoll këtë pasdite është përfshirë nga flakët. Shkak është bërë shpërthimi i një...

Prej 2 ditësh i zhdukur, gjendet i pajetë 39-vjeçari në ‘Kodrat e Selitës’

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë sot në Tiranë. Mësohet se personi është gjetur në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës”. Burime zyrtare nga policia...

Arrestohen dy të rinj në Tiranë, u kapën me doza kanabisi

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy të rinj, pasi iu gjet dhe sekuestrua kanabis, ndërsa njërit prej tyre gjatë kontrollit në makinë...

Zbuloni Ushqimet që luftojnë aneminë

Anemia është sëmundja që lidhet me uljen e numrit të rruazave të kuqe të gjakut dhe pakësimin e përqindjes së hemoglobinës. Së fundmi është kthyer...

Berisha zyrtarisht jashtë grupit të PD-së, Kuvendi njeh kërkesën e Lulëzim Bashës

Tashmë Sali Berisha në sytë e strukturave të Kuvendit nuk është më deputet i grupit parlamentar të PD. Edhe pse e konsideronte një vendim nul...

Lajme të tjera

Web TV