Automjeti del nga rruga dhe bie në një kanal me ujë në Divjakë, humb jetën shoferi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 44-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Divjakë, si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja u regjistrua në aksin Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, ku 44-vjeçari me inicialet A. Q., duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

Basha-Berishës mesazh pa kod: Nuk ka kthim pas

Kryedemokrati Lulzim Basha e shikon si rrugë pa kthim zgjedhjen e tij në krye të Partisë Demokratike. Pas akuzave...

Automjeti del nga rruga dhe bie në një kanal me ujë në Divjakë, humb jetën shoferi

Një 44-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Divjakë, si pasojë e një aksidenti. Ngjarja u regjistrua në aksin Divjakë- Pushimi i shoferit, në...

SHBA pranon se sulmi me dron në Kabul nuk vrau një terrorist, por 10 civilë, mes tyre edhe 7 fëmijë

Një sulm me dron i kryer gjatë orëve të fundit të evakuimit të Shteteve të Bashkuara nga Afganistani nuk vrau një terrorist të prirur...

E enjte ora 18.00, me sa janë domatet? S’ka veresie!

Nga Sebi Alla E enjte ora 18.00, një ditë para të premtes. Sali Berisha bujti në sallën e konferencave në hotelin që ia njeh edhe...

Makina iu gjet e djegur në Pukë, ku dyshohej se kishte humbur jetën, biznesmeni Davide Pecorelli gjendet i gjallë

Merr fund misteri mbi zhdukjen në Shqipëri të biznesmenit italian Davide Pecorelli, e ndryshe nga çfarë dyshohej, ai është gjetur i gjallë në ishullin...

Lajme të tjera

Web TV