E rëndë/ Humb jetën shqiptari në Itali, po kujdesej për krasitjen e pemëve në një fermë (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 42-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë të papritur në Leçe, Itali. Viktima Flamur Celtahiri banonte në Taviano, ndërsa punonte në një fermë private, ku kujdesej për kopshtin, krasitjen e pemëve dhe mjedisin përreth.

Mediet italiane raportojnë se mëngjesin e sotëm 42-vjeçari u gjet i shtrirë në tokë, pa shenja jete. Ende nuk dihet nëse ai ra nga ndonjë pemë apo mund të ketë pësuar ndonjë goditje kardiake, duke i marrë jetën në vend.

Ai u dërgua në morgun e spitalit, ndërsa pritet ekspertiza për të përcaktuar shkaqet e vërteta të vdekjes së shqiptarit.


Të fundit

E rëndë/ Humb jetën shqiptari në Itali, po kujdesej për krasitjen e pemëve në një fermë (Emri)

Një 42-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në mënyrë të papritur në Leçe, Itali. Viktima Flamur Celtahiri banonte në Taviano,...

Sulmet e dhunshme në Capitol/ Qindra protestues përpara ndërtesës, policia blindon zonën

Nën hijen e një Kapitoli të fortifikuar, disa qindra demonstrues dolën të shtunën në një tubim për të mbështetur ata që akuzohen për sulmin...

Krimi i dyfishtë në Divjakë/ Djali i viktimave mes lotëve: Jam në mes të rrugës

“I lutem, dua ndihmë nga Zoti, jam mes rrugëve”. Në lot dhe i tronditur pasi gjeti prindërit të vdekur, djali i Hekuran dhe Fëllënxë...

Kreu tre vrasje, gruaja u zhduk/ Miliarderi amerikan shpallet fajtor pas emisionit investigativ

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e ikes së tij...

Inter lë pas humbjen me Realin, rikthehet te fitorja me goleadë dhe spektakël (Video)

Inter mposht Bologna-n me gjashtë gola dhe merr përkohësisht kreun e Serisë A. Zikaltrit duket se ia kanë nxjerrë kuqebluve inatin e humbjes së pësuar...

Lajme të tjera

Web TV