Gazeta Fjala, e shtunë 18 shtator 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2021

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe...

Gruaja kap “mat” burrin me të dashurën në kinema, epik reagimi i tij (Video)

Videoja e një gruaje e cila rreh burrin pasi e kapi "mat" me të dashurën në kinema, është bërë virale në TikTok. Ngjarja ka ndodhur...

E papritur/ Franca tërheq ambasadorët nga SHBA dhe Australia

Franca ka marrë vendimin për të tërhequr ambasadorët e saj në SHBA dhe Australi. Ky vendim vjen pas marëveshjes së SHBA-së me Australinë për nëndetëset,...

Krushq dhe rivalë / Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto “kurorëzojnë” krushqinë

Në politikë rrugët e tyre janë të ndara. Nasip Naço si deputet i Partisë Socialiste dhe Edmond Haxhinasto jashtë parlamentit si pjesë e LSI-së,...

Lajme të tjera

Web TV