Aksidentohet makina në aksin Burrel-Milot, njëri prej 6 anëtarëve të familjes dërgohet me helikopter në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën nacionale Burrel-Milot.

Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në Baz, ku mësohet se në aksident është përfshirë një familje nga Dibra me pesë anëtarë.

Anëtarët e familjes janë dërguar menjëherë në Spitalin e Burrelit, ku njëri prej tyre është nisur me helikopter drejt Tiranës, pasi ka marrë ndihmën e parë.

Ndërkohë, policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë shkaqet e aksidentit.


Të fundit

Dëshmia e rrallë e vëllait të kreut të “bandës Xhevdet Mustafa”: Pas ’90-ës kur në Durrës u kthyen disa agjentë të Sigurimit nga Zelanda...

Nga Dashnor Kaloçi Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme e të ashtuquajturës “banda Xhevdet Mustafa”, ku bënin pjesë: Sabaudin...

Italianët mbledhin firma për legalizimin e kanabisit, ja çfarë do të ndodhë nëse thirret referendumi

Italia do të vendosë nëse do të dekriminalizojë apo jo kanabisin në një referendum vitin e ardhshëm, pasi grupet e fushatës arritën të mbledhin...

Numër i vogël protestuesish para Kapitolit mes masash të rrepta të sigurisë

Nën hijen e një Kapitoli të fortifikuar, disa qindra demonstrues dolën të shtunën në një tubim për të mbështetur ata që akuzohen për sulmin...

Aksidentohet makina në aksin Burrel-Milot, njëri prej 6 anëtarëve të familjes dërgohet me helikopter në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në rrugën nacionale Burrel-Milot. Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në Baz, ku mësohet se në aksident është...

Reshje shiu dhe temperatura deri në 31°C, si parashikohet moti sot

Mbetemi në ndikimin e motit të paqëndrueshëm, ku herë pas herë do ketë zhvillim të vranësirave konvektive duke krijuar mundësi për rrebeshë afat-shkurtra dhe...

Lajme të tjera

Web TV