Fotografohet e pagrimuar në aeroport, Dua Lipa mahnit me bukurinë e saj natyrale (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ajo u shfaq plot sharmë në Festivalin e Muzikës iHeartRadio në Las Vegas këtë fundjavë.

Por Dua Lipa shfaqi bukurinë e saj natyrale ndërsa u nis në New York të shtunën, shkruan DailyMail.

26-vjeçarja nuk kishte vënë grim në fytyrë, duke u shfaqur krejtësisht natyrale ndërsa po kalonte nëpër aeroportin JFK.

Lipa kishte veshur një xhaketë sportive pak të gjerë me ngjyrë të gjelbër ulliri që dukej e këndshme dhe e rehatshme, palë pantallona dhe atlete që përputheshin.

Këngëtarja e “Break My Heart” mbajti një çantë me modele interesant mbi shpatullën e saj dhe i lidhi flokët voluminoze ngjyrë kafe të errët në një bisht të gjatë.

Performuesja mbante një maskë blu për fytyrën për ta mbajtur veten të mbrojtur nga koronavirusi ndërsa kalonte kohë në aeroport.

Më herët gjatë ditës, Lipa ndau një seri fotografish për 72.3 milionë ndjekësit e saj, gjatë qëndrimit në Las Vegas.

Ajo më parë performoi në qytet gjatë natës së parë të Festivalit Muzikor iHeartRadio.

“Nëse dashuria është një fëmijë bixhozi më lër të hedh zarin tim”, ishte mbishkimi që ajo vendosi në foto.


Të fundit

Aksident tragjik në autostradën Durrës-Tiranë, vdesin dy vajza, plagoset rëndë shoferi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku kanë humbur jetën dy vajza dhe është plagosur rëndë shoferi...

Do të ketë aksionere serbë në Portin e Durrësit? Alabbar: Kam disa partnerë nga…

Mohamed Alabbar ka mohuar akuzat se në kompaninë e tij, Eagle Hills që do të marrë përsipër ndërtimin e Portit të ri turistik të...

110-vjetori i Pavarësisë bën bashkë Shqipëri-Kosovë, mbahet sot mbledhja e dy kuvendeve

Me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë, sot në orën 10:00, në Kuvend do të mbahet mbledhje e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Kosovës...

Endri Prifti e kishte ‘prashikuar’ muaj më parë/ Marsela Çibukaj fiton ‘Kënga Magjike’!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro, ç’po ndodh me monedhat e tjera

Dollari amerikan është blerë këtë të diel, 27 Nëntor, me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke pësuar...

Lajme të tjera

Web TV