“Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në kokë”/ Alesia Bami: Më kanë ngacmuar burra mbi 40 vjeç

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në ekranin e Top Channel është rikthyer emisioni “E Diell”, i cili nisi m,e rubrikën “N’trotuar”. Të ftuar ishin disa personazhe të njohur të ekranit, ku mes tyre ishte edhe moderatorja e programit, Alesia Bami.

Tema që u diskutua ditën e sotme ishte “A duhen të lejohen +40 vjeç në klube nate?”. Lidhur me këtë, Alesia u shpreh se “po”.

“Mendoj se absolutisht duhet patjetër ta frekuentojnë edhe 40-vjeçarët dhe 40-vjeçaret klubet, sepse kush jemi ne fundja që t’ua privojmë të drejtën për tu kënaqur edhe ata.  Përderisa nuk na cenojnë, e kanë të drejtën e botës për të qenë aty”, tha Bami.

Ndërsa e pyetur nga Edi Manushi “nëse është bezdisur ndonjëherë nga ndonjë 45-vjeçar në klub?”, Alesua tha se “ne bezdisemi kudo”.

“Ne bezdisemi jo vetëm në klube. Bezdisemi në klube, në kinema dhe në rrugë. Edhe mua më kanë ngacmuar, ashtu si shumë femra. Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në kokë dhe ngacmojnë, por janë vajzat që duhet t’u tregojnë vendin.

“Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në

“Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në


Të fundit

“Ka disa tipe njerëzish që nuk kanë mend në kokë”/ Alesia Bami: Më kanë ngacmuar burra mbi 40 vjeç

Në ekranin e Top Channel është rikthyer emisioni “E Diell”, i cili nisi m,e rubrikën “N’trotuar”. Të ftuar ishin...

“Furtunë” në Tiranë/ 11 të arrestuar në 24 orë, policia jep detajet

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 11 persona, për vepra të ndryshme penale. Të arrestuarit akuzohen pë vjedhje, kundërshtim të policisë, si dhe...

Turistët harrojnë kullën e Eifelit, 27-vjeçari “dhuron” spektakël mbi litar (Video)

Me siguri kjo ishte e vetmja herë që turistët nuk kanë parë kullën e Eifelit, por akrobatin i cili "dhuroi" spektakël, në një lartësi...

Kaos në Francë/ Plas sherri në ndeshjet e Ligue 1 (Video)

Sërish skena të shëmtuara në Ligue 1 në derbin verior midis Lens dhe Lilë ndërsa tifozët vendas pushtuan fushën dhe shkuan pas lojtarëve të...

Ndërron jetë papritur ish-zyrtari i LSI dhe biznesmeni Ilir Dashi

Ish-zyrtari i LSI, Ilir Dashi është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme, i cili prej më shumë se 1 viti jetonte në Afrikë...

Lajme të tjera

Web TV