Gjendet i pajetë një person në Tiranë, dyshohet se kishte vdekur prej ditësh

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një i moshuar është gjetur i vdekur në një banesë në Tiranë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se i moshuari dyshohet se kishte ndërruar jetë para një jave.

Ngjarja është regjistruar në rrugën Migjeni në Tiranë, ndërsa sipas banorëve që jetonin pranë tij, të moshuarit i ishin prerë uji dhe dritat për shkak të detyrimeve të prapambetura./MCN.tv


Të fundit

Gjendet i pajetë një person në Tiranë, dyshohet se kishte vdekur prej ditësh

Një i moshuar është gjetur i vdekur në një banesë në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se i moshuari...

Covid në Shqipëri/ Humbin jetën 7 persona, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi 18...

SHBA do të lejojë hyrjen e udhëtarëve të vaksinuar plotësisht nga BE dhe Mbretëria e Bashkuar

Çdo qytetar i BE dhe Mbretërisë së Bashkuar që ka kryer dy dozat e vaksinës ndaj COVID-19 do të mund të hyjë lirisht në...

Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë – drejt akreditimit pranë Federatës Europiane të Arsimit (FEDE)

Ditën e Premte, datë 17 Shtator Rektori i UMSH. Prof.Dr Adrian Civici, Prof.Dr.Ksenofon Krisafi, Dekani i Fakultetit shkencave juridike dhe marrëdhënieve ndërkombëtare dhe prof.Dr.Ylljet...

OKB paralajmëron: Koreja e Veriut po zhvillon me shpejtësi programin bërthamor

Agjencia Ndërkombëtare për Energji Bërthamore (IAEA) tha se Koreja e Veriut me shpejtësi po e zhvillon programin e saj bërthamor. Vlerësimet u bën nga...

Lajme të tjera

Web TV