Shtëpia ku u vra Caroline jepet me qira, flet arabi: S’më zë gjumi natën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Disa ditë më parë është bërë i ditur se shtëpia në të cilën jetonte 20-vjeçarja Caroline, që u vra nga i shoqi, i është dhënë me qira një burri me origjinë arabe.

I riu arab mori me qira shtëpinë në fjalë, por ai nuk e dinte historinë tragjike të vrasjes së Caroline dhe varjen e qenit në katin përdhes të shtëpisë.

Por, çfarë po ndodh me arabin në Glyka Nera? Sipas mediave të huaja, qiramarrësi sapo u informua për ngjarjen tragjike të 11 majit 2021, tha se tani e ka të vështirë të fle natën dhe se sa më shumë që kërkon detaje për atë që ka ndodhur, aq më shumë mendon se ai duhet të largohet përfundimisht nga shtëpia.

Detajet e vrasjes që tronditi të gjithë Greqinë dhe jo vetëm, nuk ka të ndalur dhe zhvillime të reja dalin në dritë çdo ditë. Brenda një jave, materialet e kamerës do të dalin në dritë. Por, ka fakte të tjera të forta që mund të “fundosin” vrasësin e nënës fatkeqe 20-vjeçare.


Të fundit

Shtëpia ku u vra Caroline jepet me qira, flet arabi: S’më zë gjumi natën

Disa ditë më parë është bërë i ditur se shtëpia në të cilën jetonte 20-vjeçarja Caroline, që u vra...

Plagosën të riun në Qafë Kashar, shpallen në kërkim tre autorët

Policia ka zbardhur plagosjen e të riut në Qafë Kashar mesnatën e 17 shtatorit. Me armë zjarri u plagos 21-vjeçari R.S, i cili ndodhet...

Bledi Çuçi: Do reformojmë policinë sipas modelit gjerman

Gjermania do të ndihmojë Shqipërinë në riorganizimin e Policisë Kriminale dhe reformimin që do të bëhet në tërësi në Policinë e Shtetit. Ministri i...

SHBA do të lejojë hyrjen e udhëtarëve të vaksinuar plotësisht nga BE dhe Mbretëria e Bashkuar

Çdo qytetar i BE dhe Mbretërisë së Bashkuar që ka kryer dy dozat e vaksinës ndaj COVID-19 do të mund të hyjë lirisht në...

SHBA thirrje Prishtinës dhe Beogradit: Ulni menjëherë tensionet

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë ka kërkuar që Kosova dhe Serbia të ulin tensionet menjëherë. Në një reagim në Twitter,...

Lajme të tjera

Web TV