‘Smart’-i përplaset me pemën, humb jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

I hidhur ka qenë fati i një të riut shqiptar në Itali, i cili ka humbur jetën në një aksident. Bëhet fjalë për 21-vjeçarin Devinson Bregu. ‘Gonews.it’ shkruan se i riu drejtonte makinën e tij ‘Smart’ kur u përplas me një pemë dhe për pasojë humbi jetën.

Aksidenti ndodhi në në Cerreto Guidi, midis Lazzeretto dhe Romës, dje. Mësohet se i riu ishte futbollist luante me ekipin lokal, Ponte a Elsa. Ekipi i tij bëri një dedikim prekës për të riun dhe familjen e tij.

“Ne e kujtojmë atë si një fëmijë që ishte gjithmonë i sjellshëm me të gjithë, i shprehim ngushëllime të gjithë familjes së tij, një puthje të madhe vëllait të tij Louis, gjithashtu atlet i shoqatës sonë sportive. një përqafim të fortë nga të gjithë Ponte a Elsa”, shkruan ekipi i tij në ‘Facebook’.


Të fundit

‘Smart’-i përplaset me pemën, humb jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali (Emri)

I hidhur ka qenë fati i një të riut shqiptar në Itali, i cili ka humbur jetën në një...

Nga punëtor në hekurudhë te vlerësimi i Enverit, rrëfimi special i Mirush Kabashit: Si u ndryshua batuta te filmi “Dora e ngrohtë”/ Aktori i...

Mirush Kabashi mund të konsiderohet pa dyshim si një ndër aktorët e mëdhenj të plejadës së kinematografisë dhe skenave teatrale shqiptare… Rrugëtimi i tij artistik,...

Përfundon shkolla në Kamëz, Rama: Asnjë gjurmë nga tërmeti, 420 fëmijë do mësojnë në ambiente të reja

Nxënësit e shkollës “Dom Nikollë Kaçorri” tashmë do të ulen në bankat e shkollës, në ambiente krejtësisht të reja, që nuk kanë asnjë gjurmë...

“U paguan për strehimin e afganëve”/ Rama përgënjeshtron Macron: E pavërtetë! Na propozuan para, por nuk pranuam!

Kryeministri Edi Rama në një prononcim të dhënë për gazetën franceze “Liberation” ka përgënjeshtruar deklaratat e presidentit Macron se Shqipëria paguhet për akomodimin e shtetasve afganë. I...

Vrau 8 persona e plagosi 6 të tjerë, publikohet momenti kur policia neutralizon sulmuesin në Rusi (Video)

Tetë kanë ndërruar jetë dhe të paktën gjashtë të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një i ri hapi zjarr në Universitetin Shtetëror të...

Lajme të tjera

Web TV