Nuk pranoi dot ndarjen, shqiptari i publikon videon intime të miturës në Greqi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një vajzë e mitur nga Volos në Greqi ka përjetuar makth me sy hapur, pasi i dashuri i saj 25-vjeçari me origjinë shqiptare pas kërcënimeve të shumta, i publikoi video nga momente intime mes tyre në një faqe pornografike.

Gjithçka nisi, një ditë korriku të viti 2020, kur vajza mori vendimin të ndahet nga i dashuri i saj prej 4-vitesh. Shqiptari u “çmend”! Me kërcënime dhe presione është munduar të mbajë pranë tij të rënë, pasi nuk mund ta besonte se lidhja e tyre e dashurisë, kishte marrë fund.

“Do të shkatërroj jetën”, këto ishin mesazhet që e reja merrte çdo ditë, pas ditës që vendosi të ndahej. Por shqiptari, nuk e la me kaq historinë. Ai disa ditë më vonë, publikoi momente intime me të miturën që kishte në telefon në një faqe pornografike.

Ishte pikërisht ky moment, në të cilin ajo vendosi të marri situatën në dorë, duke kallëzuar rastin e saj në polici.

“Atëherë filloi makthi im, pasi autori kishte në posedim disa video të miat në momente intime, për të cilat më kishte siguruar se nuk do t’i shihte kurrë askush përveç atij. Unë e dashuroja dhe prandaj i besoja verbërisht, dhe ai më thoshte se më donte”, tregoi vajza e re në gjyq.

Shqiptari u dënua nga drejtësia helene me 4 vite burg.


Të fundit

Lindita Nikolla nis vizitën e saj të parë zyrtare në Kosovë, takim me kryeministrin Kurti dhe Kreun e Kuvendit

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ndodhet sot në një vizitë zyrtare në Kosovë. Nikolla do të zhvillojë një takim me...

Edith Harxhi bën parashikimin: Basha largohet brenda kësaj periudhe

Edith Harxhi jep jo vetëm mënyrën se si do largohet Lulzim Basha nga drejtimi i PD por edhe kohën se kur mund të ndodhë...

“Kondomë për mikrofonët”/ Ja si u organizua mbledhja e OKB-së

Çdo folësi, përfshi Presidentin Joe Biden, iu dha një mbështjellëse për mikrofonin të martën në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara si masë...

Kur Shqipëria e viteve ‘30-‘40 kishte më të zhvilluar transportin ajror se atë rrugor!

Kreshnik Kuçaj Fillesat e aviacionit në Shqipëri janë të lidhura me organizimin ushtarak të vendit. Në ligjin e vitin 1920 për organizimin e forcave të...

Lajme të tjera

Web TV