Ishin “live” në emision, burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në emisionin NBC “Today” në Amerikë. Teksa emisioni po transmetohej ‘Live’ pas prezantuesve ka kaluar një burrë i zhveshur, i cili po bënte vrap.

Ky moment nuk kaloi pa u vënë re nga prezantuesit Hoda Kotb , Savannah Guthrie dhe Craig Melvin, të cilët njoftuan publikun që një burrë lakuriq të kalonte pas rrugës Manhattan.

Menjëherë në emision u futën reklama, në mënyrë që burri të mos kalonte sërish i zhveshur prapa studios televizive, e cila shihet se është e rrethuar me xhama.

Të fundit

Ishin “live” në emision, burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në emisionin NBC "Today" në Amerikë. Teksa emisioni po transmetohej ‘Live’ pas prezantuesve...

Tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, në pranga 3 persona në Rinas

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë kufitare, pasi po tentonin të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Sipas policisë shtetasit P. C, A....

Studimi/ Delfinët rivalizojnë inteligjencën njerëzore

Secili ka "zërin" e vet, i cili llogaritet si emër. Ata kanë pauza, timbrin dhe volumin e zërit. Komunikimi shërben gjithashtu për të mbrojtur...

Augusti, perandori i parë i Romës “nën hijen” e Cezarit

Augusti, i njohur si Cesar Augustus ose Octavian, ishte stërnipi i gjeneralit të shquar romak Jul Casarit të cilin ai e birësoi si djalë...

SHBA miraton dozën e tretë të Pfizer, ja grupet që përfshihen

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar dozën përforcuese të vaksinës Pfizer për personat mbi 65-vjeç dhe për ata që dozën e fundit të...

Lajme të tjera

Web TV