Ngjarje horror/ Ish-detektivja gjendet e vdekur në frigorifer

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaliforninë Jugore, SHBA. Miriam E. Travis, detektive, 87-vjeç, u gjet e vdekur në frigoriferin që ishte vendosur në garazhin e shtëpisë së saj. Trupi i saj u gjet këtë fundjavë, pasi familja e saj e kishte deklaruar të humbur.

“Zemrat tona janë thyer nga ky lajm dhe e gjithë familja LASD mban zi për humbjen e saj”, tha sherif Alex Villanueva në një deklaratë.

Ndërkohë, policia ka vijuar punën për zbulimin e ngjarjes, ndërsa nuk ka ende asnjë të arrestuar. Viktima doli në pension si detektive në vitin 1990, pas 27 vitesh në departament, përfshirë 11 vite në Byronë e Vrasjeve.


Të fundit

Ngjarje horror/ Ish-detektivja gjendet e vdekur në frigorifer

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaliforninë Jugore, SHBA. Miriam E. Travis, detektive, 87-vjeç, u gjet e vdekur...

“Do të rrethohet me shirita policie”/ Cila është vila e famshme në Shqipëri, që Lorenc Vangjeli bëri paralajmërimin e bujshëm

Deklarata e Lorenc Vangjelit mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’, bëri jo pak bujë me analistin që paralajmëroi se shumë shpejt një nga vilat...

Krijuesja e vaksinës së AstraZeneca: Covid-19 do të kthehet në një ftohje të zakonshme

"Truri" i vaksinës së Oxford-AstraZeneca, profesoresha Dame Sarah Gilbert hodhi poshtë frikën për një variant të ri më vdekjeprurës të covid. "Ne shohim që viruset...

Ishin “live” në emision, burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në emisionin NBC "Today" në Amerikë. Teksa emisioni po transmetohej ‘Live’ pas prezantuesve ka kaluar një burrë i...

Tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, në pranga 3 persona në Rinas

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë kufitare, pasi po tentonin të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Sipas policisë shtetasit P. C, A....

Lajme të tjera

Web TV