Billboard Latin Music Awards 2021/ Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mbrëmë (e enjte) u mbajt Billboard Latin Music Awards 2021.

Shfaqja e së enjtes e mbushur me yje, e mbajtur drejtpërdrejt dhe personalisht në Miami, përmban shfaqje nga Camila Cabello, Karol G, Juanes, Rauw Alejandro  dhe Christian Nodal, ndër të tjera.

Bad Bunny udhëhoqi listën e finalistëve për shfaqjen e çmimeve. Ai mori çmimin e artistit të vitit në shtëpi dhe gjithsej 10 trofe.

Të pranishmit kanë preferuar të shfaqin shkëlqim, elegancë dhe origjinalitet.

Më poshtë ua sjellim pamjet më të bukura nga tapeti i kuq i mbrëmjes së kaluar:

Rosalia

Camila Cabello

Stefi Roitman

Jessica Carrillo


Të fundit

Billboard Latin Music Awards 2021/ Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

Mbrëmë (e enjte) u mbajt Billboard Latin Music Awards 2021. Shfaqja e së enjtes e mbushur me yje, e mbajtur...

Marija Oktiabrskaja, gruaja që shiti gjithçka për të blerë një tank/ Mori hak për burrin e saj të vrarë në luftë

Në fazat e hershme të Luftës së Dytë Botërore, kur gjermanët po përdornin taktikat e tyre të Blitzkrieg-ut(Luftës Rrufe)për të pushtuar qytet pas qyteti,...

Gjykata italiane liron nga burgu udhëheqësin katalanas, Puigdemont

Një gjykatë italiane ka urdhëruar që ish-presidenti i rajonit të Katalonjës, Spanjë të lirohet pas arrestimit të tij në Sardenjë. Lajmin bëri të ditur...

SHBA e akuzon për mashtrim, del përpara gjykatës shefja e financës së Huawei

Një drejtuese e lartë e gjigantit kinez të teknologjisë Huawei do të paraqitet në një gjykatë amerikane pas akuzave për mashtrim. Meng Wanzhou u arrestua...

Shifra të frikshme nga Covid-19/ Mbi 800 raste të reja dhe 10 viktima në 24 orët e fundit

Vijon të rritet numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën...

Lajme të tjera

Web TV