Kancelarja gjermane kafshohet nga papagallët, ja reagimi i saj (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Angela Merkel gjatë një turi vizitash lamtumirë që ka bërë ka vizituar parkun e shpendëve Marlow. Merkel në këtë park ka ushqyer gjelat si dhe papagallët.

Një nga papagallët ka kafshuar gishtin e Merkel. Ndërkohë që reagimi i Merkel, e cila duket e frikësuar ka bërë xhiron e rrjetit.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme:

 


Të fundit

Kancelarja gjermane kafshohet nga papagallët, ja reagimi i saj (Foto)

Angela Merkel gjatë një turi vizitash lamtumirë që ka bërë ka vizituar parkun e shpendëve Marlow. Merkel në këtë...

Gruaja kalon përpara trenit në ecje, shpëton mrekullisht (Video)

Fati është ai që e ka shpëtuar një grua në Holandë nga shtypja nga treni. Në një video të publikuar në rrjetet sociale , një...

Hyri për të grabitur shtëpinë, bëri punët dhe riparoj pajisjet

Një ngjarje e rrallë është regjistruar në Britani, ku një hajdut hyri në një shtëpi dhe provoi rrobat e pronarit, më pas bëri punët...

Apeli i Posaçëm kthen për gjykim ”Gërdecin”, reagon avokati i Fatmir Mediut

Përfaqësuesi ligjor i Fatmir Mediut, Ardian Visha e ka cilësuar një antikushtetues vendimin e Apelit të GJKKO për të rihapur dosjen “Gërdeci”. Për Vishën është...

Pushtimi i derrit të egër në Romë: një plagë që kontaminon fushatën elektorale

Prania e derrit të egër në rrugët e qyteteve është gjithnjë e më e zakonshme në shumë pjesë të botës, jo vetëm në Spanjë...

Lajme të tjera

Web TV