E pickoi gjarpri duke luajtur, 4-vjeçarja nga Saranda niset me urgjencë drejt Tiranës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Sarandë. Një 4 vjeçare me iniciale E.I, banore e Sarandës kishte shkruar te gjyshja në fshatin Bamatat.

Duke luajtur aty, e ka pickuar një gjarpër në këmbë. Menjëherë është transportuar në spitalin e Sarandës.

Pas ndihmës së parë, ëshë bërë i mundur transportimi i vogëlushes drejt Tiranës.


Të fundit

E pickoi gjarpri duke luajtur, 4-vjeçarja nga Saranda niset me urgjencë drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Sarandë. Një 4 vjeçare me iniciale E.I, banore e...

Veliaj dhe arkitekti me famë botërore Winy Mass inspektojnë punimet tek Piramida: Jo vetëm qendër digjitale, por multifunksionale

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi ecurinë e punimeve te Piramida, këtë herë me praninë e arkitektit me famë botërore, Winy Mass,...

Shuhet Melvin Van Peebles, ikona e kinemasë afrikano-amerikane

Regjisori dhe shkrimtari u dallua për filmat e tij nga lëvizja e filmit "blaxplotation" dhe ndikoi tek regjisorët si Spike Lee dhe John Singleton. Regjisori...

Brnabiç revoltohet me Ramën që kërkoi njohjen e Kosovës në OKB: Nuk është shtet për ne

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç, i është përgjigjur deklaratës së Edi Ramës në Këshillin e Sigurimit i cili bëri thirrje për njohjen e Kosovës....

Pamje të rralla të Shqipërisë të vitit 1942!

https://www.youtube.com/watch?v=gzv9T2KEoos&ab_channel=FJALAWEB

Lajme të tjera

Web TV