Të shtëna në Vlorë, i riu plagos vajzën me armë zjarri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Vlorë pak minuta më parë.

Dyshohet se një vajzë ka mbetur e plagosur, pasi një djalë e ka qëlluar me armë zjarri. Sipas informacioneve, autori është me origjinë nga Shkodra, ndërsa ngjarja ka ndodhur pranë poliklinikës.

Lajmi në përditësim…


Të fundit

Të shtëna në Vlorë, i riu plagos vajzën me armë zjarri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Vlorë pak minuta më parë. Dyshohet se një vajzë ka mbetur e...

Ministri i Brendshëm serb fyen Albin Kurtin: Për ta ndezur luftën duhet vetëm një budalla, ai ndodhet në Prishtinë

Ministri i brendshëm i Serbisë, Aleksander Vulin, ka folur për situatën e krijuar në veri pasi Republika e Kosovës është duke vendosur reciprocitetin e...

“I kam të dy para syve”/ Moderatorja e njohur tregon si zbuloi se burri po e tradhëtonte: E mora në telefon dhe i thashë...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer në Glamour Zone momentin kur ka zbuluar tradhëtinë e ish-bashkëshortit të saj. “E dimë që ish-bashkëshorti të ka tradhëtuar po...

Tensione serioze në komunat me shumicë serbe në Kosovë, hidhen granata dore në Zveçan! Në Zubin Potok digjet një zyrë!

Jarinja dhe Bërnjaku, dy pikat kufitare në veri të Kosovës, për të gjashtën ditë vijojnë të jenë të bllokuara nga protestuesit të cilët në...

Kritika ndaj ‘Cry Macho’/ Clint Eastwood, kauboji i përjetshëm

Ai mbushi 91 vjeç majin e kaluar dhe kjo duket kur ecën. Por lëvizja e tij në këmbë dhe qëndrimi i tij jetësor janë...

Lajme të tjera

Web TV