Turistja ruse tmerrohet nga meshkujt shqiptarë: Këta e paskan mendjen vetëm për të ngrënë p*** (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Duket se etja e meshkujve shqiptarëve për femra i ka rënë në sy edhe një turiste ruse që ka vizituar Shqipërinë së fundmi.

Bukuroshja ruse, mesa duket ka ndezur mendjen e meshkujve shqiptarë me fotot e nxehta që ka postuar në profilin e saj në Instagram. Ajo është një blogere dhe ka vizituar vendin tonë me disa nga mikeshat e saj.

Ajo ka postuar foto dhe video të mrekullueshme nga Jugu i vendit, përkatësisht në Ksamil dhe Sarandë teksa i ka bërë një marketing të gjerë vendit tonë tek ndjekësit e huaj.

Në një prej fotove të saj në Instagram, një djalë shqiptar i ka replikuar: A je akoma në Shqipëri?! Do vij ta haj p****.

Por mesa duket mesazhet e kësaj natyre kanë qenë të shumta gjë që solli dhe reagimin e saj. Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

 


Të fundit

Përfundon procesi i legalizimeve në zonën e Lanabregasit, Tiranë

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës Artan Lame, i shoqëruar nga drejtoresha Rajonale Tirana-Rurale, Risena Xhaja, ishin sot në Lanabregas...

“Fulbright75”/ Ambasada Amerikane publikon deklaratën e pedagoges Londo: Nuk është vetëm një përfitim, është një status që…

Ambasada Amerikane ka publikuar në faqen e saj zyrtare në facebook, një koment nga pedagogia e njohur Eva Londo për programin e studimit në...

Të shtëna në Vlorë, i riu plagos vajzën me armë zjarri

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Vlorë pak minuta më parë. Dyshohet se një vajzë ka mbetur e plagosur, pasi një djalë e...

Ministri i Brendshëm serb fyen Albin Kurtin: Për ta ndezur luftën duhet vetëm një budalla, ai ndodhet në Prishtinë

Ministri i brendshëm i Serbisë, Aleksander Vulin, ka folur për situatën e krijuar në veri pasi Republika e Kosovës është duke vendosur reciprocitetin e...

“I kam të dy para syve”/ Moderatorja e njohur tregon si zbuloi se burri po e tradhëtonte: E mora në telefon dhe i thashë...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer në Glamour Zone momentin kur ka zbuluar tradhëtinë e ish-bashkëshortit të saj. “E dimë që ish-bashkëshorti të ka tradhëtuar po...

Lajme të tjera

Web TV