U shpall kampion bote, flet Florian Marku: Më kanë nënvlerësuar, po unë kam sakrifikuar shumë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Florian Marku ka folur pas fitores së madhe në Londër ku bëri krenar të gjithë shqiptarët. Me titullin e IBF-së në krah dhe tashmë një kampion bote, Marku tha se e kanë nënvlerësuar, por ka sakrifikuar shumë për këtë sport.

“E mposhta, më kanë nënvlerësuar, e kam mposhtur Prodanin, unë kam sakrifikuar shumë për këtë sport. Tani do të bëhem baba dhe do të bëj gjithçka për familjen time”, tha shkurtimisht Florian Marku për DAZN.


Të fundit

Taulant Balla qetëson PS-në e Fierit, bashkë me Subashin dhe Koçin nisin ‘fushatën’ organizative

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla pas marrjes së deryrës së drejtuesit politik ka...

U shpall kampion bote, flet Florian Marku: Më kanë nënvlerësuar, po unë kam sakrifikuar shumë

Florian Marku ka folur pas fitores së madhe në Londër ku bëri krenar të gjithë shqiptarët. Me titullin e IBF-së në krah dhe tashmë...

“I tregova burrit se të kam puthur”/ E moshuara lë pa fjalë Sali Berishën

Sali Berisha vazhdon takimet me simpatizantët e tij dhe këtë herë u ndal në qytetin e Vlorës. Pas fjalës së tij, mikrofonin e morën qytetarët...

Florian Marku mposht Max Prodan dhe shpallet kampion bote në IBF

Boksieri shqiptar Florian Marku ka hyrë në histori pasi ka fituar për herë të parë titullin kampion bote në IBF . Marku siç e premtoi...

Rama kërkoi njohjen e Kosovës në Asamblenë e OKB-së, reagon kryeministrja serbe

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Edi Rama gjatë Asamblesë së OKB-së ku iu kërkoi 193 vendeve pjesëmarrëse që...

Lajme të tjera

Web TV