Të shtëna me armë në Theth, plagoset një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Theth. Personi rreth 40 vjeç është qëlluar me automatik në këmbë.

Informacion paraprak.
Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.


Të fundit

Të shtëna me armë në Theth, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Theth. Personi rreth 40 vjeç është...

Gjermanët voton parlamentin e ri, ja çfarë tregojnë sondazhet

Rezultati i zgjedhjeve konsiderohet i hapur dhe duket se mes socialdemokratëve (SPD) dhe unionit konservator (CDU/CSU) diferenca mund të jetë fare e ngushtë. Në vend...

Rama jep lajmin: 1 milion e 700 mijë qytetarë të vaksinuar kundër COVID, mbroni shëndetin

Deri më tani në vendin tonë janë vaksinuar me dozën e parë 1 700 000 qytetarë kundër COVID. Lajmin e ka bërë me dije...

Si i ngjiti majat e botës Florian Marku/ Nga sherri me rusët në Greqi, largimi në Austri dhe shpallja kampion

Florian Marku bëri krenar dje gjithë shqiptarët, pasi u shpall kampion bote, ndërsa mbi shpatulla mbante flamurin kuqezi. Shqiptari triumfoi me pikë ndaj ukrainasit Maksim...

Pasi u vetëplagos përfundoi në spital, i riu gënjen policët: Më qëlluan disa persona

Një 19-vjeçar është vënë nën hetim nga policia pasi akuzohet për deklarim të rremë. Në gjendje depresive ai është vetëplagosur dhe më pas i...

Lajme të tjera

Web TV