E çuditshme në Serie A, sulmuesi shënon teksa mban në dorë një shishe me ujë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sulmuesi i Genoas, Mattia Desto u bë protagonist dje gjatë ndeshjes Genoa-Verona e cila përfundoi 3-3, shkruan Corriere dello Sport.

Në shënimin e golit të tij të dytë, i cili e kishte ndalur rezultatin në çast në 3-2, Destro arriti të realizojë teksa duke mbajtur një shishe me ujë në duar.

Pas ndeshjes ai tha: “Kisha ngërçe, isha i lodhur dhe në fund nuk dija ku ta hidhja.

Një mbrëmje shumë e veçantë, veçanërisht pasi ishte debutimi i pronësisë së re amerikane, të cilën tifozët e Genoas nuk do ta harrojnë aq lehtë.

Të fundit

E çuditshme në Serie A, sulmuesi shënon teksa mban në dorë një shishe me ujë (Video)

Sulmuesi i Genoas, Mattia Desto u bë protagonist dje gjatë ndeshjes Genoa-Verona e cila përfundoi 3-3, shkruan Corriere dello...

KE thirrje Kosovës dhe Serbisë: Kurti dhe Vuçiçi të tërhiqen, mos e eskaloni situatën

Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe nga presidenti serb Aleksandër Vuçiç të shmangin tensionet në...

Modelja milionere Kylie Jenner shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar (Video)

Ajo është prej modeleve më të ndjekura e më të përfolura. Është fjala për Kylie Jenner, e cila numëron plot 270 milionë ndjekës në...

E rëndë në Gjirokastër/ Gruaja dhunohet në mes të lokalit nga ish-bashkëshorti dhe vëllai i tij

Ka përjetuar tmerr një grua mbrëmjen e të shtunës, nga ish-bashkëshorti dhe ish-kunati i saj. Dy vëllezërit janë shpallur në kërkim nga policia e Gjirokastrës...

Rama publikon pamjet nga punimet në Piramidën e Tiranës: Transformimi në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet nga puna për transformimin e Piramidës në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon. Rama uron...

Lajme të tjera

Web TV