Gazeta Fjala, e martë 28 shtator 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 28 shtator 2021

Dashi Nesër do të keni një energji të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë...

Rrëfehet Davide Pecorelli: Ja çfarë ndodhi në Pukë dhe të kujt janë kockat e djegura në makinë

Davide Pecoreli italiani që u raportua se u vra në Pukë e më pas u shfaq i gjallë në Itali pas 8 muajsh flet...

Shpallja e Berishës “non grata”, Rama: Unë di shumë gjëra…

Ishte viti 2019 ku kryeministri Edi Rama deklaronte nga foltorja e Kuvendit se Sali Berisha nuk e kalon dot oqeanin për të shkuar në...

U akuzua për abuzim seksual, gjykata shpall fajtor ish-fituesin e çmimeve Grammy

Këngëtari i njohur botëror, fitues i çmimeve Grammy, R. Kelly është shpallur fajtor për akuzat për abuzim seksual. Akuzat e ngritura ndaj tij u shqyrtuan...

Lajme të tjera

Web TV