74-vjeçari në Pogradec i jep fund jetës, hidhet nga kati i tretë i banesës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 74-vjeçar me iniciale N.K. në Pogradec është hedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte i vetëm dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Policia njofton se materialet tashmë i kanë kaluar Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë e Pogradec për veprime të mëtejshme.

“Më datë 28.09.2021, në lagjen nr. 4, Pogradec, është vetëhedhur nga kati i tretë, i banesës ku banonte i vetëm, shtetasi N. K., 74 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë e Pogradec për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.


Të fundit

Ministri Peleshi rrëfen planet për modernizimin e FA: Ndërtojmë korpus të ri, kemi blerë 6 dronë ushtarakë

Në intervistën e tij të parë pas marrjes së postit të Ministrit të Mbrojtjes në qeverinë “Rama 3”, Niko...

Marrëveshja/ Serbia heq barrikadat në kufi, Kosova zëvendëson Njësitë Speciale me KFOR-in

Zbardhen detaje të reja nga arritja e marrëveshjes në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë, sa i përket çështjes së targave. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Bislimi,...

Kosova dhe Serbia arrijnë dakordësinë në Bruksel për çështjen e targave

Është arritur marrëveshja në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë, duke i dhënë fund ngërçit dhe tensioneve, që vijonin prej ditësh në pikat kufitare të...

Ishte në ngjyrë të kuqe/ Përgatitësit i ndërrojnë mbulesën e tryezës Berishës, ia vendosin ngjyrë blu

Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon takimin e radhës me mbështetësit demokratë nën moton “Për një PD më të fortë, më të bashkuar, më të...

COVID-19/ Ulen infektimet, por shënohet sërish rekord viktimash në 24 orët e fundit

Janë rritur rastet e reja me Covid-19 në vend. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 680 raste të reja. Ndërkohë është rritur edhe...

Lajme të tjera

Web TV