Dua Lipa dhe Elton John në majat e ‘top listave’ me remiksin “Cold Heart”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Elton John dhe Dua Lipa ngjiten në majat e top listës me remixin elektronik ‘Cold Heart’.

Dua Lipa dhe Elton John po pëlqehen mjaft shumë me këngën e re “Cold Heart”.

Për mediat Elton John tha, “Epo në moshën time, të kesh një këngë numër një është një surprizë e jashtëzakonshme dhe për mua, një arritje”.

Këngëtari vazhdoi duke falënderuar Dua Lipa dhe treshen australiane të prodhuesve elektronikë PNAU për sjelljen e një “elementi më të ri”.


Të fundit

Dua Lipa dhe Elton John në majat e ‘top listave’ me remiksin “Cold Heart”

Elton John dhe Dua Lipa ngjiten në majat e top listës me remixin elektronik ‘Cold Heart’. Dua Lipa dhe Elton...

Albion Marku: Fanella kuqezi, krenari e motivim

Ai ka spikatur sezonet e fundit me Laçin, duke fituar me meritë më pas edhe një vend stabël në formacionin e Kombëtares U-21. Albion...

Ironia e fatit/ Burri fitoi lotarinë por u mbyt para se të tërhiqte paratë

Fati i buzëqeshi, por për shumë pak ditë pasi ajo që ndodhi më vonë ishte tragjike. Në Shtetet e Bashkuara, Gregory Jarvis nga Caseville...

Adoleshenca ekstreme. Të rinj që vrasin: përvojat personale dhe përgjigjet institucionale

Nga Gilda Scardaccione Vrasjet e adoleshentëve shqyrtohen duke iu referuar psikologjisë dinamike, psikologjisë së zhvillimit, teorive të të mësuarit social dhe psikologjisë sociale, duke marrë...

Policia nuk ndalet, arrestohet 52-vjeçarja që kultivonte kanabis në Lezhë

Policia e Lezhës ka zhvilluar kontrolle të shtuara në të gjithë qarkun, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe të...

Lajme të tjera

Web TV