Vajza e Antonio Banderas dhe Melanie Griffith kërkon nga gjykata të heqë mbiemrin e nënës së saj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Stella del Carmen Banderas Griffith, vajza e Melanie Griffith dhe Antonio Banderas, kërkon të heqë nga mbiemri i saj atë të nënës. Modelja dhe artistja spanjolle 25 vjeç, ka bërë një kërkesë në një gjykatë të Los Angeles duke kërkuar të shkurtojë ligjërisht një mbiemër: Zakonisht nuk e përdor ‘Griffith’ kur i referohem vetes apo në dokumente të thjeshta dhe kërkoj të quhem vetëm Stella del Carmen Banderas’.

E rritur larg reflektorëve të prindërve të saj të famshëm, Stella ka lindur në Spanjë dhe është gjysmë motra e artistes Dakota Johnson dhe Alexander Bauer nga ana e nënës Melanie. Së fundmi ajo ka marrë pjesë në 69 vjetorin e Festivalit ndërkombëtar të kinemasë në San Sebastian me babain e saj duke sfiluar në tapetin e kuq. Nëse zgjedhja e saj ka të bëjë me marrëdhënien e saj me nënën, kjo mbetet ende e paqartë.

Sipas fotove të postuara nga Melania Griffith muajin e kaluar me rastin e ditëlindjes së saj duket se s’ka lidhje me marrëdhënien mes tyre: ‘I dua vajzat e mia’, shkruante aktorja duke ndarë foto të sallonit të saj të mbushur me tullumbace me mbishkrimin ‘Mami’. Ajo që dihet tashmë është raporti i ngushtë që Stella ka me babain e saj Banderas.


Të fundit

Vajza e Antonio Banderas dhe Melanie Griffith kërkon nga gjykata të heqë mbiemrin e nënës së saj

Stella del Carmen Banderas Griffith, vajza e Melanie Griffith dhe Antonio Banderas, kërkon të heqë nga mbiemri i saj...

Analiza e Rejas: Kurrë nuk do e kisha imagjinuar Juven aty

Edi Reja pranon se kurrë nuk e kishte imagjinuar një Juventus kaq larg kreut sa në këtë sezon. Në një intervistë të dhënë për...

Rritja e ekonomisë, Ahmetaj: Ringritja ndihet te konsumi familjar

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj ka deklaruar se në tremujorin e dytë të vitit 2021 ekonomia në vendin tonë është rritur thuajse me 18% në krahasim...

Akuzohet për financimin ilegal të fushatës së tij elektorale, gjykata shpall fajtor ish-presidentin francez Sarkozy

Ish-presidenti francez Nicholas Sarkozy është shpallur sërish fajtor për financimin ilegal të fushatës së tij elektorale në vitin 2012 edhe pas apelimit të tij....

Ulsi Manja takim me ambasadoren Yuri Kim: Asgjë s’na ndal në luftën kundër korrupsionit

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja është takuar me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim. Në fokus të këtij takimi ishte reforma në drejtësi për...

Lajme të tjera

Web TV