Kamera regjistron momentin e sikletshëm/ Ishin duke bërë s*ks, gruaja bie nga ballkoni dhe përplaset mbi makinë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aksidentet gjatë marrëdhënieve seksuale janë të shpeshta, megjithatë, ajo që i ka ndodhur një çifti në Kinë ishte gati tragjike.

Teksa ishin duke kryer marrëdhënie intime në ballkon, gruaja, bie nga lartësia dhe përfundon në pjesën e sipërme të një makine. Skena është regjistruar nga një kamer sigurie.

Nga përplasja, gruaja ka marrë dëmtime në zonën e shpinës, ndërsa partneri është munduar ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: “Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.


Të fundit

Gjendet e pajetë nëna e peshëngritësit Pirro Dhima, dyshohet se ka vdekur para disa ditësh

Nëna e peshëngritësit Pirro Dhima, kampion i disa Lojërave Olimpike, është gjendur e vdekur në banesën e saj në...

Kamera regjistron momentin e sikletshëm/ Ishin duke bërë s*ks, gruaja bie nga ballkoni dhe përplaset mbi makinë (Video)

Aksidentet gjatë marrëdhënieve seksuale janë të shpeshta, megjithatë, ajo që i ka ndodhur një çifti në Kinë ishte gati tragjike. Teksa ishin duke kryer marrëdhënie...

U filmuan fshehurazi duke urinuar, pamjet u shpërndanë në faqet pornografike/ Vendimi i gjykatësit trondit gratë spanjolle

Një gjykatës spanjoll ka tronditur grupet e të drejtave të grave duke hedhur poshtë një rast që përfshinte gra që filmoheshin fshehurazi duke urinuar...

PD ngre komisionin hetimor për zgjedhjet, nëntë çështjet ku do të përqëndrohen

Partia Demokratike ka depozituar dje në Kuvend kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, të cilat i konsideron si “masakër...

Policia sekuestroi mbi 4 kg kanabis, në pranga 34-vjeçari në Kurbin

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Kubin, pasi iu gjet një sasi kanabisi në shtëpi. 34-vjeçarit me inicialet E....

Lajme të tjera

Web TV