Pasi u “lirua” nga i ati Britney Spears, publikon fotot nudo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Britney Spears duket se ndihet vërtet e lirë.

Ajo ka fituar së fundmi pavarësinë e kujdestarisë nga babai dhe po tregohet mjaft e lumtur në rrjete sociale. Këngëtarja ka postuar së fundmi një sërë imazhesh ku shfaqet tërësisht nudo, duke mbuluar pjesët intime me disa lule të vogla.

Ky veprim i Britneyt i mahniti të gjithë njdekësit në instagram të cilët nuk hezituan ta komoplimentojnë, por edhe kritikojnë.

“Të luash në Paqësor nuk lëndoi askënd ??? !!!! Pssss nuk ka redaktime fotografish … kthesat e vaskës”, shkroi Britney si për të sqaruar se nuk ka bërë photoshop.

Kujtojmë se para tri javësh Britney është fejuar me partnerin e saj Sam Asghari.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Të fundit

Ballkani mposhtet minimalisht në Çeki nga Plzen, paraqitje dinjitoze nga suharekasit

Ballkani i pafat në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Conference League. Skuadra nga Suhareka u mund minimalisht...

Spektakël në Holandë mes Ajax dhe Marseille, AEK ”shokon” Brightonin në shtëpi

Shumë gola për një pikë në “Johan Cruijff Arena” të Amsterdamit, me Ajaxin dhe Marseillën që ndanë nga një pikë falë barazimit spektakolar 3-3....

Biden do dërgojë sisteme të reja të mbrojtjes ajrore në Ukrainë

Këshilltari i Sigurisë Kombëtare SHBA, Jake Sullivan, tha në një konferencë për shtyp, se Presidenti Joe Biden, do njoftojë Zelensky një paketë të re...

Duheshin 84 vota, Kuvendi shtyn rritjen e pagave për Kushtetuesen

Kuvendi nuk mundi të miratonte as këtë të enjte ligjin për Gjykatën Kushtetuese që parashikon rritjen e pagave për anëtarët e saj. Kjo për...

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Shkodër, të dhënat e parae

Shkodër/Informacion paraprak   Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç,...

Lajme të tjera

Web TV