Policia sekuestroi mbi 4 kg kanabis, në pranga 34-vjeçari në Kurbin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Kubin, pasi iu gjet një sasi kanabisi në shtëpi.

34-vjeçarit me inicialet E. C., banues në Mamurras, iu gjetën 4.255 kg në shtëpi pas kontrollit të policisë.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Të fundit

Policia sekuestroi mbi 4 kg kanabis, në pranga 34-vjeçari në Kurbin

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Kubin, pasi iu gjet një sasi kanabisi...

“Dorëshkrimet e fshehta të burgut” dhe demokracia e sotme me mendësi monizmi

Visar Zhiti në një rrëfim ekskluziv Nga Fernada Cenko Për fjalën e lirë që e ktheu në shkrime bëri tetë vite burgim në atë nen të...

Koreja e Veriut sofistikon armët, bën provë me një raketë anti-ajrore

Koreja e Veriut bëri të enjten një provë me një raketë të re anti-ajrore të sapo zhvilluar, njoftoi të premten media shtetërore KCNA. Është...

Në panteon nuk ka më vend!

Nga Leonard Veizi Në panteon nuk ka më vend. Struktura prej betoni nuk mund të jetë më e pasur se kaq. E ngritur në pjesën e...

Biden nënshkruan projekt-ligjin që shmang mbylljen e qeverisë

Presidenti Joe Biden nënshkroi të enjten në mbrëmje vetëm disa orë para se të skadonte afati, legjislacionin që shmang një mbyllje të pjesshme të...

Lajme të tjera

Web TV