Makina “fluturoi”në ajër këmbësorët, momenti i përplasjes së 5 qytetarëve (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur para javën e kaluar në Kosovë ku një makinë ka përplasur 5 këmbësorë.

Mediat vendase këtë të hënë kanë publikuar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku si pasojë e përplasjes janë lënduar 5 persona. Si pasojë e këtij aksidenti këmbësorët kishin pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë marrë tretmanin e nevojshëm mjekësor.

Ndërkaq nga pamjet që shihen në rrjetet sociale shihet moment kur makina futet mes këmbësorëve, por fatmirësisht pa shënuar viktima.


Të fundit

Makina “fluturoi”në ajër këmbësorët, momenti i përplasjes së 5 qytetarëve (Video)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur para javën e kaluar në Kosovë ku një makinë ka përplasur 5 këmbësorë. Mediat...

“Do t’ju hedh në erë”/ Panik para parlamentit grek, qytetari alarmon policinë

Alarm para parlamentit grek, ku një qytetar ka kërcënuar se do hidhte në erë zonën. Cnn.gr shkruan se ngjarja është regjistruar mëngjesin e sotëm...

Del foto/ Ky është autori i vrasjes së 19-vjeçares shqiptare në Mal të Zi

Është publikuar fotoja e Ilir Gjokajt, autori i vrasjes së 19-vjeçares shqiptare Sheila Bakija dhe gjyshes së saj në Tuz të Malit të Zi. Ngjarja...

Çmimet e produkteve rriten, pensionet mbeten në vend/ 6 avantazhet e investimit në Fondin e Pensioneve SIGAL

Teksa çmimet e produkteve ushqimore rriten çdo ditë e më shumë, pensionet mbeten në vend. Ky është shqetësimi kryesor i moshave të treta, të...

Tragjedia ajrore në Milano/ Kush është miliarderi që vdiq bashkë me gruan dhe djalin (Foto)

Tetë persona kanë humbur jetën ditën e diel, pasi një avion i vogël privat ra mbi një ndërtesë në San Donato Milanese të Milanos....

Lajme të tjera

Web TV