Aksidentohen makinat në Milot, plagosen 4 persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Katër persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në Kurbin, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije se aksidenti u regjistrua rreth orës 16:55, në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në Skuraj, ku automjeti tip “Renault” është përplasur me mjetin tip “Ford”.

Si pasojë e përplasjes u plagosën katër persona, të cilët u dërguan me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore. Shkaqet e aksidentit nuk janë ende të qarta, ndërsa policia ka nisur hetimet.


Të fundit

Aksidentohen makinat në Milot, plagosen 4 persona

Katër persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në Kurbin, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije...

Policia arreston 16 shoferë, lumë gjobash në të gjithë vendin

Policia Rrugore ka ndëshkuar me gjoba drejtuesit e mjeteve që abuzojnë me detyrën. Gjatë 48 orëve të fundit, janë arrestuar në flagrancë 16 drejtues...

Horror në Itali/ Ish-aktorja e filmave për të rritur masakron djalin e saj 2-vjeçar dhe braktis trupin jashtë supermarketit

Një grua, ish-protagoniste e filmave pornografikë në Itali ka masakruar djalin e saj 2-vjeçar. Ajo la trupin e pajetë të djalit në një arkë...

Kriza e energjisë/ Ushtria britanike nis furnizimin me karburant

Ushtria britanike të hënën filloi angazhimin e shoferëve të cisternave ushtarake për të dërguar benzinë në stacionet e karburantit, në një përpjekje për të...

Jep dorëheqjen Ardi Veliu, Rama publikon dokumentin

Jep dorëheqjen drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Kryeministri Edi Rama ka publikuar letrën e dorëheqjes teksa ka dhe një falenderim për të. “Me konsideratën...

Lajme të tjera

Web TV