Horror në Itali/ Ish-aktorja e filmave për të rritur masakron djalin e saj 2-vjeçar dhe braktis trupin jashtë supermarketit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua, ish-protagoniste e filmave pornografikë në Itali ka masakruar djalin e saj 2-vjeçar. Ajo la trupin e pajetë të djalit në një arkë supermarketi duke tronditur punonjësit dhe klientët.

Fëmija kishte marrë nëntë plagë me thikë në trup, gjoks dhe qafë. Thika me të cilën ishte kryer krimi u gjet në çantën e gruas 44-vjeçare e cila e kishte hedhur bluzën e tij të mbuluar nga gjaku dhe xhupin e saj në një ndërtesë aty pranë.

Sipas autoriteteve, nëna 44-vjeçare Catalin Erzebet Bradaks  e cila dikur kishte qenë aktore në filmat pornografikë, kishte për qëllim të hakmerrej ndaj babait të fëmijës me të cilin ishte divorcuar kohët e fundit. Çifti ishte në një mosmarrëveshje të gjatë për kujdestarinë e fëmijës.

Babai, i cili jeton në Hungari, njoftoi autoritetet pasi mori një fotografi të djalit të tij të vdekur përmes WhatsApp. Autoritetet thonë se nëna e foshnjës e dërgoi foto pak para se të nisej drejt supermaketit.


Të fundit

Policia arreston 16 shoferë, lumë gjobash në të gjithë vendin

Policia Rrugore ka ndëshkuar me gjoba drejtuesit e mjeteve që abuzojnë me detyrën. Gjatë 48 orëve të fundit, janë...

Horror në Itali/ Ish-aktorja e filmave për të rritur masakron djalin e saj 2-vjeçar dhe braktis trupin jashtë supermarketit

Një grua, ish-protagoniste e filmave pornografikë në Itali ka masakruar djalin e saj 2-vjeçar. Ajo la trupin e pajetë të djalit në një arkë...

Kriza e energjisë/ Ushtria britanike nis furnizimin me karburant

Ushtria britanike të hënën filloi angazhimin e shoferëve të cisternave ushtarake për të dërguar benzinë në stacionet e karburantit, në një përpjekje për të...

Jep dorëheqjen Ardi Veliu, Rama publikon dokumentin

Jep dorëheqjen drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Kryeministri Edi Rama ka publikuar letrën e dorëheqjes teksa ka dhe një falenderim për të. “Me konsideratën...

Gjendet i pajetë në makinën e tij futbollisti i njohur grek, dalin detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqinë ditën e sotme pasi futbollisti i njohur Nikos Tsoumanis është gjetur i vdekur brenda makinës së tij. Ngjarja...

Lajme të tjera

Web TV