Akuzohet se kreu marrëdhënie intime me të miturin, në pranga mësuesja 31-vjeçare

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një mësuese në Florida është arrestuar nën dyshimin se ka kryer marrëdhënie seksuale në raste të shumta me një student të mitur në makinën e saj.

Brittiny Lopez-Murray, mësuese 31-vjeçare në shkollën e mesme në Miami, thuhet se ka fjetur më një ish-nxënës të saj 14 vjeçar, disa herë në makinën e saj pasi ajo i dërgoi mesazh në gusht për të diskutuar rreth ndjenjave të saj, sipas një raporti policor të marrë nga Miami Herald, shkruan Dailymail.

Sipas raportit, Lopez-Murray dhe nxënësi, shkëmbyen tekste mbi ‘sa shumë e kanë shijuar seksin me njëri-tjetrin’.

Bordi i Shkollave Publike – Miami Dade tha se ishte “i trishtuar dhe i zhgënjyer” për akuzat dhe njoftoi se kishte filluar procesin e ndërprerjes së punësimit të Lopez-Murray.Mosha ligjore e pëlqimit në shtetin e Floridës është 18 vjeç, që do të thotë se çdo individ i moshës 17 vjeç ose më i ri në Florida nuk është ligjërisht në gjendje të japë pëlqimin për aktivitetin seksual.

Sipas raportit të policisë, marrëdhënia seksuale mes mësueses 31-vjeçare dhe ish-nxënësit 14-vjeçar filloi në gusht.

Lopez-Murray do të priste jashtë për të marrë studenti pas stërvitjes së basketbollit dhe më pas ata të dy do të përfshiheshin në akte seksuale në makinën e saj.

Ajo u arrestua të hënën në mbrëmje nën akuzat për vepra të shumta penale, duke përfshirë keqtrajtimin, ngacmimin dhe kryerjen e një akti seksual me një fëmijë, pasi motra e studentit thuhet se hasi në mesazhet në telefonin e tij dhe lajmëroi autoritetet të shtunën.

Babai i djalit gjithashtu zbuloi fotografi nudo të Lopez-Murray në telefonin e djalit të tij, sipas raportit.

Bordi i Shkollave Publike të Qarkut Miami Dade (M-DCPS) lëshoi ​​një deklaratë mbrëmë dhe konfirmoi se ata do të ndërprisnin punësimin e mësuesit.

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV