Të shtëna në një shkollë në Texas, raportohet për viktima (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Autoritetet amerikane kanë ngritur alarmin pasi janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në një shkollë në Texas.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën Arlington ndërsa është konfirmuar dhe nga policia.

Ende nuk është e qartë se sa të lënduar ka, ndërsa një hetim policor është duke u zhvilluar.

 

Në twiitter është publikuar dhe një video, ku dëgjohen të shtëna nga ambientet e shkollës. Sipas mediave lokale pamjet janë regjistruar nga një nxënëse e cila ia ka dërguar prindërve.

 

Të fundit

“Dëshira” e Olsa Muhametit bëhet realitet! Bora Zemani rikthehet në “Për’puthen”

Bora Zemani i ka thënë “po” ftesës së Olsa Muhametit për t’u rikthyer sërish në “Për’puthen”. Lajmin e ka bërë...

Fazën me eliminim direkt e hap sfida Holandë-SHBA, publikohen formacionet zyrtare

Holandë – SHBA është sfida e parë e fazës së 1/8-ave të “Katar 2022”, e cila nis në orën 16:00. Tashmë trajnerët respektive, holandezi...

Samiti i BE në Tiranë/ Policia rrethon zonën, protesta e PD nuk do lejohet në Bulevard

Fëmijë me prindërit duke ecur të shkujdesur përpara këtij posteri që paralajmëron mbajtjen e samit të BE-s, mbase pa e kuptuar se të martën...

Tronditëse: Zhduken dhjetëra fëmijë shqiptarë në Angli

BBC sapo ka publikuar një lajm të bujshëm për zhdukjen e 39 fëmijëve shqiptarë që kanë kaluar kanalin e La Manshit gjatë muajve të fundit...

Blogerja: Të jetosh në Shqipëri, duhen 10 mijë euro në muaj. Me më pak nuk jetohet

Blogerja Estela Ujka i “vendos” një çmim lumturisë. Ajo tha se ka një shumë me të cilën “do e bënte gjumin rehat”. Sipas saj, me...

Lajme të tjera

Web TV