Bes Kallaku publikon foton e gjyshes në Londër: Me ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjyshja e Bes Kallakut ka marrë vëmendje të madhe për mënyrën se si aktori e ka bërë të njohur pothuajse në të gjitha daljet publike, ku ka rrëfyer raportin e veçantë që ka me të.

Së fundmi, ai ka treguar se gjyshja ka udhëtuar drejt Londrës dhe nuk ka hezituar të përdorë një batutë për të. Në fotografinë që ka publikuar, e cilëson si “Mbretëresha e Bubqit” që ka marrë ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë.

Madje aktori i dashur për publikun është shprehur me plot humor se ajo ka shkuar për të bërë masterin në rritjen e majdanozit.

“The Queen of Bubqi n’Londer, me ftese personale nga The Queen of England! Ka shku me bo master per rritje majdanozi ne kushte shpie. Zoti j’u rujt!”, shkruan Kallaku.


Të fundit

Bes Kallaku publikon foton e gjyshes në Londër: Me ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë

Gjyshja e Bes Kallakut ka marrë vëmendje të madhe për mënyrën se si aktori e ka bërë të njohur...

Cristiano Ronaldo akuzohet për përdhunim, gjyqtari kërkon të pushohet çështja

Një gjykatës ka rekomanduar që të pushohet çështja e ngritur ndaj Cristiano Ronaldos, i cili akuzohet për përdhunim. Një grua akuzoi sulmuesin e Manchester United...

Xhaçka nga Forumi për Ndërlidhje Infrastrukturore Ballkan-BE: ‘Open Balkan’, mënyra e vetme për të sjellë zhvillim në rajon

'Ballkani i Hapur' është mënyra e vetme për të sjellë zhvillim në vendet e rajonit, kështu është shprehur ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka gjatë...

Aksident tragjik/ Makina bie në gropë, humb jetën shqiptari në Greqi

Një 51-vjeçar nga Shqipëria ndërroi jetë në Greqi si pasojë e një aksidenti tragjik. Makina me të cilën shqiptari po udhëtonte doli nga rruga...

Bleu kështjellën më të shtrenjtë dhe pikturën e rrallë të Leonardo da Vinçit, ja pasuria e princit

Princi i kurorës, Bin Salman, është i biri i mbretit të Arabisë Saudite Salman bin Abdulaziz Al Saud, familja e të cilit thuhet se...

Lajme të tjera

Web TV