Itali/ I martuar prej tre ditësh, burri rreh gruan e tij për shkak të shpenzimeve të dasmës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tre ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës, një dhëndër i ri përfundon në telashe, duke rrahur bashkëshorten për motive ekonomike.
Ngjarja ka ndodhur në Regio Calabria dhe për burrin është bërë denoncim në polici.
Gruaja është dhunuar nga bashkëshorti gjatë një zënke për menaxhimin e parave të çiftit.

Sherri kishte shpërthyer mbi pagesën e shpenzimeve, ende të papaguara, për pritjen e dasmës, përfshirë pagesën për DJ.
Zënka fillestare më pas rezultoi në sulm ndaj gruas që u rrah nga burri i saj. Ajo raportoi se kishte gërvishtje në krahë dhe mavijosje në trup dhe kërkoi ndërhyrjen e policisë.

Duke pasur parasysh seriozitetin e episodit dhe simptomat e para të dhunës të manifestuara, shefi i policisë së Reggio Calabria lëshoi urgjentisht një paralajmërim, në mënyrë që të bindë burrin të mos vazhdojë më me sjelljen e tij agresive, për të parandaluar shfaqjen e episodeve të tjera të dhunës.


Të fundit

Itali/ I martuar prej tre ditësh, burri rreh gruan e tij për shkak të shpenzimeve të dasmës

Tre ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës, një dhëndër i ri përfundon në telashe, duke rrahur bashkëshorten për...

Leo Messi rrëfen gjithçka: Do mbyllja karrierën te Barcelona, por ja çfarë më ndodhi në verë

Leo Messi ka dhënë një intervistë për “France Football” dhe rrëfen çfarë i ndodhi te Barcelona, para kalimit te PSG. Sulmuesi argjentinas thekson se e...

Një ditë pasi u shpall në kërkim ndërkombëtar, vihet në lëvizje Adriatik Llalla, ja çfarë kërkon

Ish-Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka kërkuar pezullimin e ekzekutimit të dënimit me 2 vite burg për fshehje pasurie. Ky veprim i Llallës erdhi një...

Shkuan për të vjedhur, hajdutët plagosin me thikë babë e bir në Vlorë (Detajet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Vlorë, me pasojë plagosjen e dy personave, babë e bir. Policia njofton...

Lajm i fundit/ Aksident në Divjakë, makina përplas dy vëllezërit e mitur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë, ku një makinë ka përplasur dy fëmijë të mitur. Bëhet me dije se një...

Lajme të tjera

Web TV