Sherr me sende të forta në Korçë, një i plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një konflikt i çastit në të cilin u përfshinë disa persona ka degraduar në dhunë fizike dhe në përdorimin e sendeve të forta. Sipas informacioneve paraprake njëri prej tyre ka marrë edhe plagë të rënda në trup.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Dritat e Verdha në qytetin e Korçes.

Mësohet se i dëmtuari ka marrë fraktura në trup por është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia punon për zbardhjen e ngjarjes.


Të fundit

Sherr me sende të forta në Korçë, një i plagosur

Një konflikt i çastit në të cilin u përfshinë disa persona ka degraduar në dhunë fizike dhe në përdorimin...

Italianët kërkojnë referendum mbi legalizimin e eutanazisë, ja sa firma mblidhen

Në gjykatën kushtetuese në Itali janë dorëzuar më shumë se një milion e 200 mijë firma për të kërkuar një referendum mbi legalizimin e...

E rëndë në Berat, “Benz-i” përplas makinën, luftojnë për jetën 4 anëtarët e familjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Dimal, në vendin e quajtur Moravë. Një mjet furgon mallrash, tip Benz, me targa AA 297...

“No time to die”/ Premiera e filmit të shumëpritur në Tiranë

Adhuruesit e agjentit të famshëm 007 kanë pritur me padurim filmin e James Bond me titull “No Time To Die” . Shqiptarët do të...

“Squid Game”/ Shkollat apel prindërve: Mos lejoni fëmijët të shohin serialin

Shkollat ​​po paralajmërojnë prindërit që të mos i lënë fëmijët e tyre të shikojnë serialin horror të Netflix-it, “Squid Game” pasi disa nxënës u...

Lajme të tjera

Web TV