Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar, vjen tek ”burri” im

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Në oborrin e shtëpisë së “Big Brother Vip’’ ndodhen Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada. Gjatë kohës që po shijojnë rrezet e para të diellit banorët kanë shfrytëzuar rastin të bisedojnë dhe të shkëmbejnë disa batuta me njëri-tjetrin.

Në humor e sipër Beniada ‘’akuzon’’ Palomën se po pëpiqet të marrë vëmendjen e Arditit.

“Gjithë ajo grua e martuar erdhi i hoqi batanijen ‘burrit’ tim, dëshironte që ta shihte”.

Banorët e pranishëm ja kthyen Beniadës me të njëjtën “mondedhë” duke i thënë se jo më larg se sonte ata do ta martonin atë dhe Arditin.

“Ke për ta parë ti, sonte do t’ju martojmë ju të dyve’’, i tha Arjola të rinjve. Marrëdhënia mes Beniadës dhe Arditit u komentua edhe gjatë spektaklit të së premtes.

Afrimiteti i treguar mes tyre gjatë këtyre ditëvë është diskutuar tepër edhe nga banorët e shtëpisë por edhe gjerësisht nga publiku.


Të fundit

Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar, vjen tek ”burri” im

Në oborrin e shtëpisë së "Big Brother Vip’’ ndodhen Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada. Gjatë kohës që po shijojnë...

Balla uron trajnerin Reja për ditëlindjen pas përfundimit të ndeshjes me Hungarinë: Faleminderit për gjthçka keni bërë për kombëtaren

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulnt Balla ka uruar me rastin e ditëlindjes së 76-të trajnerin e kombëtares shqiptare të Futbollit, Eduardo...

Me xhaketën e UÇK-së mbi shpatulla! “Çmenden” mediat në serbe me Xherdan Shaqirin: Skandal

Xherdan Shaqiri është bërë lajm në mediat serbe. Sulmuesi shqiptar që luan për Zvicrën dha një intervistë mbrëmjen e djeshme pas fitores 2-0 ndaj...

Simfonia e 10-të e Beethovenit përfundohet nga inteligjenca artificiale

Algoritmet janë pjesë e jetës sonë të përditshme. Ka shumë gjëra që njeriu nuk i bën dot sot pa inteligjencën artificial, e duket sikur...

Heroi nga Kopliku, kush është Armando Broja? 20-vjeçari i lindur në Londër që refuzoi të luante për Anglinë

Shqipëria tashmë ka një hero dhe ai është Armando Broja, shkurt makthi i Hungarisë, pasi në të dy përballjet si në Elbasan Arena një...

Lajme të tjera

Web TV