Finalja e Spanjë – Francë në Nations League, zbulohen formacionet zyrtare

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Jemi disa minuta larg finales së madhe të Nations League mes Spanjës dhe Francës e cila do të zhvillohet në “San Siro” në orën 20:45.

Dy nga kombëtaret më të mira të Evropës kërkojnë titullin e parë në këtë kompeticion.

Formacionet zyrtare:

Spanja: Unai Simón; Azpilicueta, Laporte, Eric García, Marcos Alonso; Gavi, Busquets, Rodri; Sarabia, Ferrán Torres, Oyarzabal

Franca: Lloris; Koundé, Varane, Kimpembe; Pavard, Pogba, Tchouaméni, Théo Hernandez; Griezmann; Benzema, Mbappé.


Të fundit

Finalja e Spanjë – Francë në Nations League, zbulohen formacionet zyrtare

Jemi disa minuta larg finales së madhe të Nations League mes Spanjës dhe Francës e cila do të zhvillohet...

“Prezantuesja më e preferuar në Shqipëri?”/ Ja kë zgjedh Arbana Osmani

Një natë më parë, Arbana Osmani ka bërë një bashkëbisedim me fansat e saj në Instagram “ask”. Një sërë pyetjesh iu bënë moderatores, mes...

Armë, eksploziv dhe anti-tank, arrestohen 5 persona të dyshuar për terrorizëm në Kosovë

Pesë persona janë arrestuar në Kosovë pasi dyshohet se po përgatisnin sulme terroriste. Prokuroria Speciale e Kosovës ka bërë të ditur se pas një...

Sekuestrohet 500 kg kokainë në Dubai me vlerë 118 milionë euro, në pranga një person

Policia e Dubait ka sekuestruar një sasi prej 500 kg kokainë, më një vlerë rreth 118 milionë euro, nëse do të hidhej treg. Në...

Vidhnin energji elektrike nëpërmjet lidhjeve të paligjshme, vihen në pranga 2 persona në Skrapar

Dy persona janë arrestuar nga policia në Skrapar, pasi janë kapur duke vjedhur energji elektrike. Sipas policisë janë arrestuar në flagrancë shtetasit Ferruzan Shallarin,...

Lajme të tjera

Web TV