Aksident në Krujë/ Makina del nga rruga, 3 të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Krastë të Krujës, ku kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ngjarja ndodhi për shkak se shoferi K.D 20 vjeç njeri prej të plagosurve, humbi kontrollin e automjetit tip “Benz” dhe doli nga rruga, duke dëmtuar edhe dy pasagjerët të cilët po udhëtonin me atë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Aksident në Krujë/ Makina del nga rruga, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Krastë të Krujës, ku kanë mbetur të plagosur 3...

Raporti sekret për prishjen e marrëdhënieve me Moskën në ’61-in: “Sekretari i Komsomolit të Shkollës, i tha kapiten Binak Pacit, që librin e marksizmit...

Publikohen disa dokumente arkivore me siglën “Tepër sekret”, të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (Fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së) të...

Prokuroria kërkon ‘arrest me burg’ për 6 të arrestuarit në Tiranë, që kontrabanduan ilaçe gjatë pandemisë

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar masën ‘arrest me burg’ për 6 personat e arrestuar në lidhje me skemën e ngritur për shitjen e ilaçeve...

Vjen në Shqipëri shefi i “Pfizer”, Rama: Pa ju ky vend do të kishte vuajtur shumë

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pritur shefin e kompanisë Pfizer, Albert Bourla i cili ka parë nga...

Kaloi informacione sekrete brenda një sanduiçi/ FBI arreston inxhinierin e marinës amerikane bashkë me gruan e tij

Një inxhinier bërthamor i marinës amerikane dhe gruaja e tij u arrestuan dhe u akuzuan se janë përpjekur vazhdimisht për të kaluar sekrete në...

Lajme të tjera

Web TV