Ndeshja me Poloninë, trajneri Reja: Mund t’ia dalim për ëndrrën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Trajneri Reja dhe kapiteni Etrit Berisha kanë dalë në një konferencë për shtyp një ditë para ndeshjes me Poloninë. Kapiteni Berisha ka nënvizuar se kuqezinjtë kanë një mundësi që të bëjnë diçka shumë të madhe që nuk është arritur më herët.

“Jemi të vetëdijshëm për situatën që jemi tani. Varet gjithçka nga ndeshja e nesërme. Gjithë atmosfera është e mirë dhe tani jemi vetëm të fokusuar për Poloninë. Ndeshjen e parë ndaj tyre kemi gabuar dhe duhet t’i korrigjojmë gabimet, jemi të vetëdijshëm që kemi kualitet”, tha Berisha.

Ndërkohë që nga ana e tij trajneri Reja tha se mund t’ia dalim për ëndrrën, futbollistët duhet të mos kenë presion.


Të fundit

Ndeshja me Poloninë, trajneri Reja: Mund t’ia dalim për ëndrrën

Trajneri Reja dhe kapiteni Etrit Berisha kanë dalë në një konferencë për shtyp një ditë para ndeshjes me Poloninë....

Punonjësi i zjarrfikëses së Mirditës humb betejën me Covid-19

Një punonjës i shërbimit zjarrfikës të Mirditës ka humbur betejën me koronavirusin. Bëhet fjalë për 47-vjeçarin Tonin Ndoka nga fshati Rrasfik. Mësohet se ai prej...

Ishte në lëvizje, shpërthen në flakë makina në qendër të Elbasanit

Një makinë tip “Ford” ka marrë flakë në ecje e sipër mesditën e sotme në Elbasan. Policia bën me dije se flakët tashmë janë...

Prindërit u gjetën të copëtuar në valixhe/ Gjykata shpall të pafajshëm djalin e çiftit Pasho, reagon motra

Në lidhje me vrasjen makabre të çiftit Pasho nga Vlora, të cilët u gjetën të copëtuar në 4 valixhe, 5 vite nga zhdukja e...

​Postoi fotografi me armë në rrjetet sociale, i ati njofton policinë

Një person ka njoftuar Policinë e Kosovës se djali i tij ka publikuar ne rrjete sociale foto me armë në dorë teksa ishte në...

Lajme të tjera

Web TV