“Mbani frymën miq”, Veliaj uron Kombëtaren kuqezi për fitore ndaj Polonisë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pak minuta para ndeshjes së madhe mes Shqipërisë dhe Polonisë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uron Kombëtaren “Kuq e Zi” për fitore, përmes një videoje në Twitter.

Në video duken bluzat e lojtarëve të Kombëtares që “presin” lojtarët për t’i veshur e për të dalë në fushën e Stadiumit “Air Albania”

“Mbani frymën miq! Mijëra zemra kuqezi janë me çunat sot në fushë. ⚽️🏟 FORCA”, shkruan Veliaj.

Të fundit

“Mbani frymën miq”, Veliaj uron Kombëtaren kuqezi për fitore ndaj Polonisë

Pak minuta para ndeshjes së madhe mes Shqipërisë dhe Polonisë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uron Kombëtaren...

George Soros pas Bitcoin, e konfirmon drejtorja e fondit të tij

Soros Fund Management, kompania që menaxhon të gjitha asetet e miliarderit dhe filantropit George Soros zbuloi se zotëron kriptovaluta në Bitcoin. “Familja zotëron disa kriptovaluta,...

“O bie shteti shqiptar, ose…”! Frrok Çupi lëshon “bombën” e radhës: PD nuk e ka të gjatë

Analisti Frrok Çupi është shprehur se Partia Demokratike nuk e ka të gjatë. Ai ka theksuar se në vendin tonë nuk ka praktikisht PD, por...

Shqipëri-Poloni/ Reja befason me formacionin, Broja sërish në stol

Trajneri Edy Reja ka publikuar formacionin zyrtar të kuqezinjve, të cilët sonte do të përballen me Poloninë në stadiumin "Air Albania" në Tiranë. I detyruar...

Sekuestrohen dy mina me telekomandë në Durrës, një person në pranga

Policia e Durrësit jep detaje nga aksioni i zhvilluar këtë mbrëmje, ku u sekuestruan dy mina me telekomandë dhe u arrestua një person. Në pranga...

Lajme të tjera

Web TV