Plas arma në Tiranë/ Forca të shumta policie mblidhen te “Komuna e Parisit”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë.

Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes shihet një numër i madh forcash policore dhe qytetarësh tek lulishtja e zonës.

Burime të ndryshme raportojnë se ka mbetur i plagosur në këmbë një person me inicialet R.B., 22 vjeç, i cili aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, dyshohet se atentatori është larguar në drejtim të paditur dhe është ende i paidentifikuar.


Të fundit

Plas arma në Tiranë/ Forca të shumta policie mblidhen te “Komuna e Parisit”

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Nga pamjet...

E turpshme/ Polonia kalon në avantazh, tifozët shqiptarë sulmojnë me shishe kundërshtarët! Ndërpritet ndeshja

Shqipëria po luan sonte një prej ndeshjeve më të rëndësishme të kualifikueseve të Botërorit 2022. Një fitore ndaj Polonisë do të ishte historike, jo vetëm...

Shqipëri-Poloni/ Tifozët hedhin shishe në fushë, gjyqtari kërcënon me ndërprerje të ndeshjes (Video)

Ka përfunduar pa gola të shënuar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Poloni, por pjesa e dytë nisi me një incident në fushë. Në një goditje...

Deputetes austriake i bie të fikët në sallën e parlamentit (Video)

Një deputete në parlamentin e Austrisë ka rënë pa ndjenja gjatë seancës së jashtëzakonshme ku diskutohej për krizën politike pas dorëheqjes së kancelarit Sebastian...

Emocione dhe ndeshje e luftuar në “Air Albania”/ Shqipëria dhe Polonia me rrjeta të paprekura në pjesën e parë

Ka përfunduar me rrjeta të pa prekura sfida në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Polonisë. Një rezultat mëse i drejtë ky porsa i përket performancës...

Lajme të tjera

Web TV