“Të pëlqen të hash apo të kërcesh?”/ Albi Nako kritikohet ashpër për bullizëm

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Koreografi Albi Nako është kritikuar sërish në rrjetet sociale për sjelljen e tij ndaj një vajze në formatin “Të ka mami yll”, në të cilin marrin pjesë fëmijë nga mosha 10-15 vjeç.

Pjesë e formatit është pikërisht edhe Albi Nako ku bën pjesë në jurinë që vlerëson fëmijët. Ai ka ironizuar një prej vogëlusheve për shëndetin e tepërt duke bërë komente bullizuese.

“Ty të pëlqen më shumë të ushqehesh apo të kërcesh?”- e pyet Albi Nako vajzën.

“Të kërcej”- i përgjigjet ajo.

Më pas Albi Nako insiston duke e pyetur vajzën se cili nga djemtë krah saj e ka trupin më të bukur për balet. Ky ishte një moment si sikletshëm për vajzën, e cila u zu ngushtë dhe nuk u ndje mirë për shkak të trupit të saj.

Kohë më parë Nako u kritikua edhe për një koment ndaj një gruaje 40-vjeçare që mori pjesë në “Let’s Dance” në E Diell.


Të fundit

“Të pëlqen të hash apo të kërcesh?”/ Albi Nako kritikohet ashpër për bullizëm

Koreografi Albi Nako është kritikuar sërish në rrjetet sociale për sjelljen e tij ndaj një vajze në formatin "Të...

Xhuzepe Verdi/ Kompozitori që ia kushtoi krijimtarinë bashkimit të Italisë

Në operat e tij të hershme, demonstroi simpati pë lëvizjen e Rilindjes e cila kërkonte bashkimin e Italisë...   ...Xhuzepe Verdi është kompozitori më i njohur...

Shkarkimi i Flamur Nokës, Basha: S’jemi peng i interesave personale, PD s’është bunker

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë pasi ka shkarkuar Flamur Nokën nga posti i zv.kryetarit të komisionit  të sigurisë. “Nokës...

Lëvizte me armë dhe trafikonte drogë, ja çfarë i gjeti policia “rebelit” të Durrësit (Video)

Arrestohet një shpërndarës droge në Durrës, teksa policia ka sekuestruar 1 armë zjarri tip pistoletë, lëndë narkotike të dyshuar cannabis sativa, fara canabisi dhe...

“Shqiptarët përballë sfidave të historisë”

Historiani Marenglen Verli vjen me studime të zgjedhura në dy vëllime   Dy vëllimet me studime të zgjedhura “Shqiptarët përballë sfidave të historisë” janë fryt i...

Lajme të tjera

Web TV