Aksident në Fier/ Makina përplas motorin, plagoset një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Mbrostar ku shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Autori është shoqëruar në komisariat dhe grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth 20:15, në vendin e quajtur “Mbrostar Ura” shtetasi E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motomjet dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Është shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Aksident në Fier/ Makina përplas motorin, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Mbrostar ku shtetasi...

Nga Veliaj deri tek Lulzim Basha, zgjerohet numri i personaliteteve që do të ruhen nga Garda

Me vendim të Këshillit të Ministrave është zgjeruar lista e personaliteteve që do të merren në mbrojtje nga Garda e Republikës. Sipas vendimit, Lulzim Basha,...

“Ti je e divorcuar”/ Sherri i dy mësueseve në Tiranë, ja si ndodhi përleshja mes tyre

Kur policia i hodhi prangat 38-vjeçarit Edmond Faja dhe referoi në gjendje të lirë pesë persona të tjerë që u përleshën në afërsi të...

Nxitja e vaksinimit, shtëpia publike jep kupon për ta shpenzuar me prostitutat

Një shtëpi publike në Vjenë ka gjetur një mënyrë origjinale për të nxitur fushatën e vaksinimit. Kështu shtëpia publike “Funpalast” vendosi të japë një...

Ndryshime në qeveri/ Rama firmos ndryshimet në radhët e zv.ministrave (Emrat)

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave janë emëruar zv.ministrat e disa prej dikastereve të vendit. Enio Civici, është emëruar zëvendësministër i Bujqësisë dhe...

Lajme të tjera

Web TV