Gazeta Fjala, e mërkurë 13 tetor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Ja kush është 22-vjeçari që iu bë atentat te Komuna e Parisit, pamje nga ngjarja (Video)

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Policia...

Gabimi i Hysaj na kushton rëndë, Polonia mposht Shqipërinë dhe na rrëmben vendin e dytë

Polonia na mund përsëri, kësaj here 1-0 në “Air Albania Stadium” dhe merr vendin e dytë në Grupin I. Një sukses i ardhur në...

Plas arma në Tiranë/ Forca të shumta policie mblidhen te “Komuna e Parisit”

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Nga pamjet e siguruara nga vendi i...

E turpshme/ Polonia kalon në avantazh, tifozët shqiptarë sulmojnë me shishe kundërshtarët! Ndërpritet ndeshja

Shqipëria po luan sonte një prej ndeshjeve më të rëndësishme të kualifikueseve të Botërorit 2022. Një fitore ndaj Polonisë do të ishte historike, jo vetëm...

Lajme të tjera

Web TV