Horoskopi, 13 tetor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me ekonominë, duhet të kontrolloni më me kujdes shpenzimet.

 

Demi

Nëse keni një lidhje, mundohuni të tregoheni sa më pozitiv dhe të mos acaroheni për gjëra të kota. Në planin financiar mund të kryeni pa frike investimet e menduara.

 

Binjakët

Parashikohet një ditë pozitive për çiftet, të cilët do të kalojnë momente magjike pranë njëri-tjetrit. Dita do të fillojë në mënyrë pozitive në lidhje me punën.

 

Gaforrja

Hëna nuk ju favorizon dhe kjo do të ndikojë në humorin tuaj që nuk do të jetë i qëndrueshëm. Mos harroni të ruani qetësinë.

 

Luani

Yjet parashikojnë një ditë mjaft të mirë. Do të keni një aktivitet profesional të shkëlqyer. Do keni mundësi shumë të mira jo vetëm nga ana profesionale, por edhe nga ana e të ardhurave.

 

Virgjëresha

Ata që janë në një lidhje do të përfshihen në konflikte. Në planin financiar ka ardhur koha për të konsoliduar situatën.

 

Peshorja

Situata në çift do të rregullohet dhe do të përjetoni emocione të forta. Financat do të jenë të mbrojtura në çdo moment, kjo falë edhe kujdesit tuaj.

 

Akrepi

Keni kohë që puna ju streson dhe ju bën shumë të bezdisshëm. Mundohuni të jeni më të komunikueshëm.

 

Shigjetari

Ditë e privilegjuar për të dashuruarit. Do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj dhe kënaqësitë do jenë më të forta. Gjendja e financave do të mbetet shumë e mirë sepse do të jeni gjithë kohës të kujdesshëm.

Lexo edhe :  Aktorja tropojane në “Big Brother Vip”: Familja më porositi të mos bëj s*ks me askënd

 

Bricjapi

Nervozizmi dhe pakujdesia do t’ju bëjnë të humbisni kohë. Mos këmbëngulni për gjërat që nuk keni njohuri të mjaftueshme sepse kjo do të tregojë të kundërtën.

 

Ujori

Nesër do të keni projekte të shkëlqyera për të realizuar me të dashurin tuaj. Do të jetë një ditë përgjithësisht e qetë. Më në fund po kaloni një kohë të mirë në punë, por gjithashtu keni mundësinë të përmirësoheni më tej.

 

Peshqit

Është momenti ku paratë po luajnë një rol të rëndësishëm në jetën tuaj. Me partnerin/en tregohuni më të kujdesshëm për çështjet e lëna pezull.


Të fundit

Horoskopi, 13 tetor 2021

Dashi Nëse keni pasur probleme në jetën tuaj në çift, nesër situata do të fillojë të normalizohet. Në lidhje me...

Ja kush është 22-vjeçari që iu bë atentat te Komuna e Parisit, pamje nga ngjarja (Video)

Një atentat me armë zjarri është regjistuar mbrëmjen e kësaj të marte te Komuna e Parisit, ku ka mbetur i plagosur një 22-vjeçar. Policia...

Gabimi i Hysaj na kushton rëndë, Polonia mposht Shqipërinë dhe na rrëmben vendin e dytë

Polonia na mund përsëri, kësaj here 1-0 në “Air Albania Stadium” dhe merr vendin e dytë në Grupin I. Një sukses i ardhur në...

Plas arma në Tiranë/ Forca të shumta policie mblidhen te “Komuna e Parisit”

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Nga pamjet e siguruara nga vendi i...

Lajme të tjera

Web TV