Të shtëna me armë zjarri te ish- Parku i Autobusëve në Tiranë, plagosen dy persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë, ku një person dyshohet se 2 persona janë plagosur.

Sipas njoftimit të policisë së Tiranës personi është plagosur në këmbë dhe rrethanat si ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta.

“Ne sallen operative te DVP Tirane ka ardhur nje telefonate per te shtena me arme te ish parku i autobuzave. Shebimet e policise kane shkuar menjehere ne vendngjarje ku dyshohet per nje person te plagosur ne kembe ne rrethana ende te paqarta. Sherbimet e policise po krehin zones, dhe kane ngritur pika kontrolli per kapjen e autorit”, njofton policia.


Të fundit

Situata e COVID-19/ 508 qytetarë të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e...

Të shtëna me armë zjarri te ish- Parku i Autobusëve në Tiranë, plagosen dy persona

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë, ku një person dyshohet se 2 persona janë plagosur. Sipas...

Tronditet Bayerni, futbollisti i njohur i kampionëve të Gjermanisë drejt burgut

Lucas Hernandez, ylli i Bayern Munich dhe vëllai i milanistit Theo, ka marrë një urdhër për t’u paraqitur në Gjykatën Penale numër 32 të...

Makina inteligjente kap mat shoferët problematikë, vendosen mbi 2 mijë gjoba për tri ditë (Video)

Policia Rrugore vijon në të gjitha rrugët e vendit kontrollet intensive me radarë, makinën inteligjente, dronë, mjete të paloguara, kamera, aparate fotografike e alkooltestues,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën!

Nga Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...

Lajme të tjera

Web TV